Video: Loupežné přepadení dívky v Plesné. Pomozte policii dopadnout pachatele!

Foto: Pachel na místě činu - screen z policejních kamer

OSTRAVA – Kromě majetkové škody prodělala ještě další nepříjemný zážitek 19 letá dívka v Ostravě–Plesné. V polovině března ji totiž ve večerních hodinách na ulici Hrabek fyzicky napadl mladý muž, který se dožadoval vydání jejích osobních věcí.

Policie dnes zveřejnila dvě videa, zachycující pachatele v okolí místa činu. Zároveň policisté prosí veřejnost o pomoc při identifikaci zloděje.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„K činu došlo ze strany neznámého pachatele letos 16. března před devátou hodinou večer na ulici Hrabek v Ostravě Plesné směrem k ulici Průběžná,“ řekla policejní mluvčí Eva Michalíková s tím, že neznámý muž na místě fyzicky napadl dívku a dožadoval se věcí, které měla u sebe.

„Mladá žena ze strachu pachateli vydala věci i platební kartu,“ upřesnila ještě Michalíková.

Jedná se mladého pachatele ve věku okolo 20 let, štíhlé postavy, vysokého zhruba 170 cm. Oblečený byl do tmavých barev, na sobě měl tričko s bílým nápisem a na hlavě kšiltovku. Zvláštním znamením muže je, že má velmi rozevlátou chůzi.

 

Jakékoliv informace může veřejnost policii oznámit na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu.