Domácí násilí na ubytovně: Bijan byl na deset dní vykázán

ilustrační

KONICKO –  Že ženu ani květinou neuhodíš patrně neví dvaačtyřicetiletý muž, který na ubytovně fyzicky napadl svou od dva roky starší přítelkyni. Za své chování byl policisty vykázán na deset dní z domu.

Napadené ženě se podařilo ze společné místnosti ubytovny utéct a přivolat policii. „Agresivní muž ve svých útocích proti přítelkyni pokračoval i za přítomnosti policistů. Z důvodu zabránění dalšímu napadání policisté muže zajistili a eskortovali na služebnu. Tam u něho provedenou dechovou zkouškou změřili hodnotu 2,23 ‰ alkoholu v dechu,“ popsal tiskový mluvčí policie František Kořínek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Vzhledem k tomu, že se nejednalo o první podobný incident a byly naplněny i další znaky domácího násilí, byl muž ze společné domácnosti na dobu deseti dní vykázán. Ke zranění osob ani ke škodě na majetku při incidentu ani zajištění muže naštěstí nedošlo.

Samotné napadení je prověřováno pro podezření z přestupku proti občanskému soužití a věc bude k dořešení postoupena příslušnému správnímu orgánu.