Řidičku Citroënu přemohl spánek a v protisměru se střetla s náklaďákem, o tři zraněné se musela postarat záchranka

foto: Policie ČR

NÁCHODSKO – Sedmadvacetiletá šoférka usedla za volant osobního auta zřejmě značně unavená a při jízdě usnula, pak už se tvrdému střetu s nákladním vozidlem nedalo zabránit. Škoda, která byla při nehodě způsobena jde do statisíců, celá událost je nyní v šetření náchodských policistů.

Ke všemu došlo tuto středu, krátce po desáté hodině dopoledne, na silnici II. třídy v obci Nový Ples. Šoférka Citroënu na přímém úseku silnice vyjela do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím nákladním automobilem. Při bouračce se zranily tři osoby z Citroënu a musely být předány do péče přivolané zdravotnické záchranné službě.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Dosavadním šetřením bylo zjištěno, že žena a jeden ze spolujezdců nebyli připoutáni. Při prohlídce policisté u osobního automobilu zadrželi osvědčení o registraci vozidla pro závady,“ říká policejní tisková mluvčí Eliška Majerová. Předběžná škoda bouračky je vyčíslena na 340 tisíc korun.