VIDEO: Dvě řidičky bouraly pod vlivem alkoholu

zdroj: Policie JMK

BRNO-VENKOV – Dopravní policisté z okresu Brno–venkov vyšetřují další dvě dopravní nehody, ve kterých hrál roli alkohol. První nehoda se stala v Oslavanech, druhá u Rajhradu.

Začátkem dubna v odpoledních hodinách v obci Oslavany způsobila devětačtyřicetiletá řidička dopravní nehodu a z místa ujela. Naštěstí nebyl nikdo zraněn. Hlídka policistů ženu dohledala před domem. Provedená dechová zkouška u ženy potvrdila alkohol a to více jak 2,5 promile. Ve čtvrtek v odpoledních hodinách u Rajhradu řidička nedodržela bezpečnou vzdálenost a narazila do auta, které přibržďovalo kvůli koloně před ním. I tady provedená dechová zkouška potvrdila u ženy alkohol, a to 1,2 promile. Nehoda si vyžádala lehké zranění. „Obě řidičky by mohly skončit za mřížemi za ohrožení pod vlivem návykové látky,“ uvedla mluvčí policie Petra Hrůzová. Jihomoravští policisté od začátku dubna vyšetřovali 60 dopravních nehod, z toho v šesti případech byli řidiči pod vlivem alkoholu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.