Zfetovaná mladá řidička ze Sušice. Policie ji zastavila během dne dvakrát

Ilustrační fotografie

SUŠICKO-KAŠPERSKOHORSKO – Návykovými látkami značně posilněnou pětadvacetiletou ženu ze Sušice, která řídila auto značky VW Golf, zastavily policejní hlídky dne 6.dubna hned dvakrát.

Poprvé to bylo před jedenáctou hodinou dopoledne v Kašperských Horách. Policisté ji vyzvali k podrobení se dechové zkoušce a testu, zda není pod vlivem návykových látek. Žena však obojí odmítla a prohlásila, že požila alkohol i drogy. Odepřela se podrobit i lékařskému vyšetření a odběru biologických materiálů.

Podruhé byla tato žena zastavena kolem jedenácté hodiny v noci policisty v Sušici na Pražské ulici. Tentokrát se podrobila dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem a testu na přítomnost návykových látek, který byl pozitivní na amfetamin a metamfetamin. „Ve druhém případě již souhlasila s lékařským vyšetřením, kdy byla převezena do zdravotnického zařízení a byl proveden odběr krve. Policisté ženě zadrželi řidičský průkaz a je podezřelá ze spáchání přestupků, které budou postoupeny správnímu orgánu,“ sdělila policejní mluvčí Dana Ladmanová.