Auto rozmáčkl zemědělský stroj. Řidič může mluvit o štěstí

OLOMOUCKO – V pátek odpoledne se na Olomoucku stala hrůzostrašně vypadající nehoda. Zemědělský stroj se převrátil na projíždějící osobní auto. Zraněný řidič zůstal po nehodě v autě zaklíněný, museli ho vyprostit hasiči.

V pátek 9. dubna krátce po čtvrté hodině odpoledne vyjížděli k nehodě zemědělského stroje s osobním autem v Hněvotíně na Olomoucku záchranáři, policisté i hasiči. „Podle prvotního šetření se traktoru při průjezdu zatáčkou rozkmital přívěs, který se následně převrátil na projíždějící osobní vozidlo,“ uvedla k nehodě policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Řidič auta zůstal po nehodě ve vozidle zaklíněn. O jeho vyproštění se postarali profesionální hasiči z Olomouce. Zraněného muže záchranáři přepravili k ošetření do nemocnice. „Muž při nehodě utrpěl naštěstí jen lehká zranění a to zejména zhmoždění ramene, drobné oděrky v obličeji a na hlavě,“ uvedla mluvčí krajské záchranné služby Lucie Urbanová. Při nehodě vznikla škoda za předběžně padesát tisíc korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .