Chcete načerpat sil v Hobbyparku? Už můžete

Foto: Pavel Čempěl, město Bohumín.

BOHUMÍN – Ve světle částečného uvolnění proti epidemiologických opatření se v Bohumíně otevírá nejen Hobbypark, ale také další atrakce. Jaké prozradíme v článku!

Otevřena je i místní knihovna, která dnes zprovoznila všechny své pobočky, a to dle klasické provozní doby. Ale některá opatření musí návštěvníci dodržovat, například udržení 15 metrů čtverečních plochy na jednoho návštěvníka. Zákazníci také nebudou moci využívat veřejný internet a počítače.

Nově je také otevřen Hobbypark, kde lidé najdou nejen Mauglího labyrint, ale také ranče, dopravní hřiště a venkovní posilovny. Pro majitele permanentek si město přichystalo jedno příjemné překvapení.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Vzhledem k tomu, že je veřejnost nemůže dlouhodobě využívat, jsme se rozhodli prodloužit platnost loňských permanentek až do konce letošního roku,“ upřesňuje Jan Resler ze sportovní společnosti Bospor.

Další dobrou zprávou je, že se opět mohou pořádat farmářské trhy a do Bohumína se vrací Slezský rynek s možností ochutnávky a nákupu uzenin, sýrů a mléčných výrobků. První bohumínský Slezský rynek bude 21. dubna od 8 do 16 hodin na náměstí.