Opilý muž napadl rybáře, chtěl se prý poprat jako chlap

Ilustrační foto

BRNO – Slovní přestřelka u Brněnské přehrady vyvrcholila v napadení dvou rybářů, jeden z nich měl zranění na obličeji. Agresor se odvolával na to, že se chtěl konečně poprat jako chlap. Případ dořeší správní orgán.

Dva rybáře u poklidného chytání vyrušil v sobotu večer podnapilý návštěvník. Náhle k nim přistoupil a slovní rozepře vyústila ve strkanici. Kolemjdoucí poté udeřil pěstí devětatřicetiletého rybáře, který si stěžoval na zranění v obličeji. „Nabízené ošetření odmítl s tím, že lékaře případně vyhledá sám,“ dodává mluvčí brněnské policie Pavel Šoba.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Strážníci zjišťovali, z jakého důvodu muž na druhé dva zaútočil, ten odvětil, že se chtěl poprat jako chlap. Na místo dorazila republiková policie, která ověřila agresorovy osobní údaje a vyloučila trestný čin. Případ si proto jako podezření z přestupku proti občanskému soužití převzal správní orgán, který jej dořeší.