Plzeňský kraj rozjel kampaň na podporu očkování. Přesvědčí vás?

Ilustrační fotografie, zdroj: Shutterstock

PLZEŇSKÝ KRAJ – Koronavirus nepříjemně zasáhl do našich životů a zatím bohužel jediným řešením, jak se opět přiblížit k normálu, je očkování proti covidu-19. Především na ty, kteří stále s vakcinací váhají, se obrací Plzeňský kraj se svojí kampaní.

Ta vede ve dvou liniích. Informační linii kraj odstartoval v lednu letošního roku. Tou druhou linií je pak linie vizuální, která oficiálně odstartuje v pondělí 12. dubna 2021. Tato kampaň je ujednocena hlavním heslem pro všechna témata, zjednodušeným zvoláním CHCI... Časově kampaň koresponduje s jarem a nadcházejícím létem. Jako první se objeví verze CHCI POTKÁVAT, následovaná verzí CHCI CESTOVAT, vrcholem pak bude CHCI PROŽÍVAT během letních prázdnin. „Před rokem se nám s příchodem nového koronaviru změnil život a nikdo z nás neměl tušení, jakým způsobem nám všem zamíchá běžným režimem, o co všechno nás připraví. A právě to, co nám chybí, ten důvod k návratu do normálního života je hlavní myšlenkou kampaně, kterou chceme oslovit všechny ty, kteří nejsou pro očkování proti covid-19 pevně rozhodnuti,“ uvedla hejtmanka Ilona Mauritzová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Kromě tištěných médií v kraji a lokální televize a rádia jsou do kampaně zapojeny také Šlágr TV a iVysílání ČT. Svoji nenahraditelnou službu také vykonává trvá spolupráce na distribuci informací skrze venkovské prodejny po celém kraji. Do kampaně se zapojily i výrazné osobnosti spojené s Plzeňským krajem, a to napříč obory. Postupně budou zapojeny do jednotlivých verzí kampaně. Mezi nimi je například emeritní sládek Plzeňského Prazdroje Václav Berka.

Představení kampaně najdete na krajském facebooku ZDE.