Andělská stezka rozhýbe i mozkové buňky!

ČESKÉ VELENICE – Už jste se prošli Andělskou stezkou? Je obohacená o vědomostní kvíz pro celou rodinu, tak nenechávejte nikoho doma. Doplnit si pozitivní energii procházkou na čerstvém vzduchu přece potřebujeme všichni!

Andělská stezka začíná na odpočívadle u hřbitova, kde si ve schránce vezmete formulář pro zaznamenání odpovědí. Pokud s sebou budete mít telefon s internetem, můžete využít online formulář, na který se dostanete pomocí QR kódu. Po cestě najdete dvanáct kvízových otázek rozdělených do čtyř věkových kategorií. V první jsou předškoláci a školáci 1. stupně, ve druhé školáci 2. stupně a dopívající do 18 let, třetí je určena dospělým a čtvrtá seniorům. Na konci stezky najdete poštovní schránku, do které vyplněný formulář vhodíte.

Chcete si udělat procházku vícekrát a zkusit odpovědět na otázky z jiné věkové kategorie? Žádný problém. Stezka, na níž bude Město České Velenice kvíz průběžně obměňovat, je totiž přístupná celoročně a vítěz bude vyhlašován každý měsíc. Nejbližší slosování proběhne 19. dubna, tak na nic nečekejte!