Po Sušici i Nýrsku se projížděli řidiči pod vlivem drog. Odebíraly se řidičáky

Ilustrační fotografie, zdroj:PČR

KLATOVSKO – Během víkendu policejní hlídky na Klatovsku při provádění pravidelných kontrol zastavili hned tři řidiče, kteří usedli za volant pod vlivem drog. Byla mezi nimi i žena.

Jeden z hříšníků byl odhalen v Nýrsku. Ten ve svém BMW právě projížděl Klatovskou ulicí, když ho zastavili policisté. Následně provedené testy na návykové látky odhalili, že muž je pozitivní na konopí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Po Dlouhoveské ulici v Sušici zase jel řidič s autem značky Peugeot, který byl pozitivní na amfetamin a metamfetamin. Byl jím pětatřicetiletý muž z obce na Prachaticku. Podobná situace se přihodila v obci Červené Poříčí. Zde policejní hlídce zase neunikla třiadvacetileté řidička z Plzně, která usedla do osobního auta Škoda Rapid, ačkoliv požila drogy. Provedený test na návykové látky měla totiž pozitivní na konopí, amfetamin a metamfetamin. „Policisté zadrželi ženě a muži řidičské průkazy. Uvedenou ženu a dva muže převezli do zdravotnického zařízení v Klatovech, kde se podrobili lékařským vyšetřením i odběrům biologických materiálů. Provedené dechové zkoušky byly u řidičů s negativními výsledky,“ sdělila policejní mluvčí Dana Ladmanová.