Rock for People se opět odkládá

Foto ilustrační

HRADEC KRÁLOVÉ – Pro hudební fanoušky a fajnšmekry mají organizátoři špatnou zprávu, mezinárodní festival se neuskuteční ani tentokrát. Současný epidemický vývoj bohužel nedovoluje podobnou akci uskutečnit, stále je ale o ni obrovský zájem.

Úspěšný hudební fesival Rock for People se z důvodu epidemie nemohl konat loni a nebude tomu tak ani letos. Vyprodané vstupenky v předprodeji ukazují organizátorům, že se fanoušci na hudební léto velmi těšili, budou si ale muset počkat do roku 2022. Lístky zůstávají i nadále v platnosti. Letos by se v areálu festivalového parku měl ale uskutečnit alespoň náhradní program, pokud to situace ohledně koronaviru dovolí. „Nevzdáváme se a chystáme letos tak trochu jiný Rock for People, abychom fanouškům i sobě umožnili odreagování se od nelehkých časů. Hned jak bude jasné, za jakých podmínek lze akce pořádat, oznámíme detaily,“ říká ředitel festivalu Michal Thomes.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.