Mladík potěšil děti v Kroměřížské nemocnici desetikilovým čokoládovým vejcem

Foto: Kroměřížská nemocnice

KROMĚŘÍŽ – Nebývale štědrou nadílku si užili malí pacienti a zaměstnanci z Dětského oddělení Kroměřížské nemocnice. Čtyřiadvacetiletý David Baďura za nimi totiž dorazil s desetikilovým čokoládovým vejcem.

Mladý Kroměřížan vejce vyhrál v soutěži, kterou uspořádala místní pizzerie Dal Conte. „Vůbec jsem nepočítal s výhrou, takže jsem nevěděl, co s ní udělat. I když miluji čokoládu, tak jsem věděl, že takové množství bychom jí doma nesnědli. Proto jsem se rozhodoval, komu bych výhru daroval, a jako první mě napadlo dětské oddělení v nemocnici. Říkal jsem si, že všechny děti mají rády čokoládu a personál by potřeboval trochu čokolády na nervy,“ podotkl dárce.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Radost byla skutečně veliká. Uvnitř vejce se navíc ukrýval další dárek v podobě barevných sluchátek. „Velmi za tento netradiční, ale opravdu moc milý dárek děkujeme, potěšil naše pacienty i nás. Tolik čokolády pohromadě jsme snad nikdy neviděli,“ dodala s úsměvem vrchní sestra oddělení Ivana Dvořáková.