Trojice zlodějů kradla v centru Zlína prací prášky, údajně na objednávku

Ilustrační foto

ZLÍN – Zlínské strážníky a policisty zaměstnal minulý pátek trojlístek zlodějů. Ti se rozhodli vydat do drogerie v centru krajského města, odkud ukradli prací prášky. Informoval o tom zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Poté co operační středisko policie přijalo oznámení o krádeži, popis podezřelých přijaly všechny hlídky městské policie. „Ty se zaměřily na místa ve směru předpokládaného pohybu osob, avšak jejich snaha se v daný okamžik míjela účinkem,“ řekl Pavel Janík.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zlom nastal o čtyři hodiny později. Tehdy hlídka z Jižních Svahů spatřila muže na jedné z tamních zastávek MHD, kteří odpovídali popisu. „Strážníci zjistili, že se jedná o muže ve věku od 19 do 30 let ze Zlína a Přerova. Ti se ke krádeži přiznali a uvedli, že tak učinili na „objednávku“ neznámé osoby, které odcizené věci následně prodali,“ sdělil Janík. Podezřelé si pak převzala policie.