VIDEO: Do auta za pět milionů natankoval benzín a ujel. Hledá se řidič i vůz

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Zpronevěra, podvod a krádež. To jsou trestné činy, které spojují případ luxusního vozu Lamborghini, které bylo zpronevěřeno ve slovenské autopůjčovně. Do tohoto vozu neznámý muž natankoval benzín za dva tisíce a ujel bez zaplacení.

Pražští kriminalisté pátrají po vozidle Lamborghini Huracan registrační značky BT666CG,“ informoval dnes policejní mluvčí Jan Daněk. Toto vozidlo bylo v polovině února letošního roku zpronevěřeno společně s několika dalšími vozy po vypůjčení v autopůjčovně na Slovensku. Nelze proto vyloučit, že se vozidlo nachází v některé ze sousedních zemí.

Během pátrání po vozidle zajistili policisté kamerové záznamy z čerpací stanice v Praze 7, Argentinské ulici. Sem přijelo hledané vozidlo, řidič natankoval 65 litrů benzínu, pak si došel na toaletu a nakonec odjel bez zaplacení. Pokud muže na záznamu poznáváte nebo jste zahlédli hledaný vůz, kontaktujte prosím policii prostřednictvím linky 158. Za trestné činy zpronevěra, krádež a podvod hrozí pachateli až osmiletý trest odnětí svobody. Video naleznete na tomto odkazu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.