Vyzkoušejte zábavnou venkovní šifrovačku – už jen do konce dubna!

Foto: VIDA! science centrum

Brno – zábavní park VIDA! nachystal pro své příznivce jedinečnou venkovní akci s názvem ŠIFRA KURTA GÖDELA. Máte-li chuť provětrat se procházkou městem a zároveň potrápit své mozkové buňky, jděte do toho! Hra je určená pro malé i velké a nudit se při ní určitě nebudete.
Pomocí chytrého mobilního telefonu s připojením na internet a tužky s papírem zdoláte trasu dlouhou pět kilometrů. Na cestě budete luštit zábavné i zapeklité úkoly a odpovědi zapisovat do webové aplikace. Za každý správně vyřešený úkol dostanete za odměnu nápovědu, která vám cestu k cíli usnadní. A co na vás v cíli čeká? Odhalení překvapivého tajemství Kurta Gödela – významného logika a dokonce přítele Alberta Einsteina!

Venkovní šifrovačku si užijí rodiny s dětmi od 8 let, ale i jednotlivci. Trasa začíná u budovy VIDA!, Křížkovského 12, Brno a končí v centru města. Hra zabere přibližně tři až pět hodin a má dvě úrovně obtížnosti. Ke hře je potřeba startovní balíček, který zakoupíte za cenu 200 Kč na eshopu VIDA! a vyzvednete jej na pokladně v předem určeném termínu. Ale neotálejte, šifrovačku je možné zahrát si už jen do konce dubna 2021.