Žena ze vzteku házela květináče z okna, ty poškodily zaparkovaná auta

Ilustrační foto

BRNO – Svůj den nejspíše neměla žena z Černých Polí. Popadl ji vztek tak velký, že začala vyhazovat květináče z okna, čímž poškodila zaparkovaná auta. Poté ještě napadla dělníky na ulici. Případ se zatím řeší jako přestupek, jelikož škoda není přesně vyčíslena.

Svědci nahlásili na linku 156 běsnící ženu, která poškodila dvě auta vyhozením květináčů i s rostlinami z okna bytu. Po příjezdu strážníci našli auto značky Toyota, které mělo promáčklou střechu. Vedle něj ležely střepy a mezi nimi pokojová květina. Když už byla žena v ráži, rozhodla se ještě jít vyčinit dělníkům na ulici a pokusila se je napadnout. Poté rychle odešla. Hlídka se spojila s majiteli poškozených aut a také se jí podařilo zjistit údaje o podezřelé. Jelikož škoda ještě není přesně vyčíslená, strážníci po poradě s republikovou policií případ předali k projednání ve správním řízení. Pokud by ale přesáhla deset tisíc korun, může být čin překvalifikován na trestný.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.