Nehoda dvou aut uzavřela silnici u Vsetína. Policie hledá svědky

Foto: HZS Zlínského kraje

VSETÍNSKO – Policisté vyšetřují dopravní nehodu ze středy 14. dubna, která se stala v obci Ústí na Vsetínsku. Srážka dvou aut si vyžádala zranění jednoho z řidičů a oboustranné uzavření silnice. Policie žádá případné svědky o pomoc.

Ke střetu došlo na silnici II/487 u křižovatky se silnicí I/57 kolem půl páté odpoledne. Havarovala tam dvě osobní auta, a sice Škoda Felicia jedoucí ze směru od Vsetína na Janovou a černé BMW, které mířilo od Janové ke křižovatce. „Zranění utrpěl řidič vozidla Škoda, který skončil v péči přivolaných záchranářů. Ti jej poté převezli do nemocnice k dalšímu vyšetření. Druhý řidič zraněn nebyl,“ sdělila mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policie nyní prosí veřejnost o pomoc. „Žádáme možné svědky dopravní nehody, popřípadě řidiče, kteří by jízdu uvedených vozidel mohli mít zaznamenánu na palubních kamerách, aby vyšetřující policisty kontaktovali na telefonním čísle 725 292432 nebo prostřednictvím linky 158,“ vyzval policejní mluvčí Petr Jaroš.

Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR