Nevábný lup si odnesl dosud neznámý zloděj. Způsobil škodu 60 tisíc

Ilustrační foto: Pixabay

MĚLNÍK – Zloději se nezastaví před ničím. Policisté Obvodního oddělení Mělník šetří právě případ krádeže mobilních kadibudek v obci Byšice. Neznámý pachatel v době mezi 7.  a 12. dubnem poblíž vlakového nádraží odcizil dvě mobilní toalety.

Někteří lidé kroutí hlavou. K čemu zloději takové záchodky budou. Stává se ale, že se za rok se najdou na jiné stavbě, v jiném městě. Za zmínku stojí, že odcizit je není zrovna snadná záležitost. V průměru váží jedna toaleta okolo osmdesáti kilogramů. Navíc pokud je WC plné, tak lup není právě nijak vábný. Jenže ani to zájemce o kadibudky zabezpečené kovovým řetězem k panelovému nádražnímu pražci neodradilo a majiteli vznikla škoda ve výši 60 tisíc korun.

Policisté případ šetří jako přečin krádeže, za což pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta. Aby se podařilo případ objasnit a pachatele vypátrat, žádají policisté o jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili na uvedeném místě v dané době podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Mělník nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 876 700. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.