VIDEO: Do domu v Brně se chodilo pro heroin. Policie udělala zátah  

heroin, zdroj: Policie JMK

BRNO – Dvojitý zásah do černého se podařil kriminalistům z brněnského toxi týmu tento týden. V jednom domě na Bratislavské ulici zajistili hned dva nezávislé dealery.

Začátkem letošního roku získali informaci, že se má v Bratislavské ulici prodávat heroin. Tato informace se jim potvrdila výslechem několika svědků. Během dalšího prověřování zjistili, že v bytovém domě působí nezávisle na sobě dokonce dva dealeři. Pečlivě připravovali zásah, ale ztížili jim to někteří protidrogoví aktivisti informacemi zveřejněnými na sociálních sítích. Dealeři začali měnit místa, kde své zboží prodávali. „I přes všechny obtíže se však případ podařilo dotáhnout do zdárného konce. Během domovních prohlídek policisté u dealerů zajistili téměř 550 dávek heroinu, za které by dealeři na ulici získali až 60 tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí David Chaloupka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.