Bydlíte v městském bytovém dome v Bohumíně? Čeká Vás příjemná novinka

Foto: Končítková Jana.

BOHUMÍN – Obyvatelé bohumínských městských bytových domů se dočkají výrazného vylepšení za 120 milionů korun! Co v nejbližší době očekávat?

Radní nezastavilo ani utahování opasků z důvodu škrtů v rozpočtu a v roce 2021 plánují výrazné investice do bytového fondu města. Jednou novinek je například zateplování, které vyjde až na 25 milionů korun.  Příkladem prováděných vylepšení bytového fondu je cihlová zástavba mezi radnicí a parkem Petra Bezruče.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„V celém vnitrobloku počítáme také s rekonstrukcí střech a balkónů. Dojde i k výměně balkonových oken a generální opravě hromosvodu,“ upřesnila Kateřina Pálková z bohumínské radnice a dále dodává, že: „Nájemci se mohou těšit na nové vstupní dveře a celé zvonkové tablo, zajistíme i terénní úpravy před obytnými domy.“

Podobná úprava bude čekat na bytové domy v Žižkově ulici a následně pak další bytové domy ve městě. Město Bohumín vlastní 4275 bytů a je de facto největším poskytovatelem bydlení ve městě.

Foto: Končítková Jana.
Foto: Končítková Jana.