Mladíci bezdůvodně napadli dva muže, jeden z nich upadl do bezvědomí

Ilustrační foto

BRNO – Skupinka mladíků v Husově ulici bezdůvodně zaútočila na dva osmnáctileté muže. Jeden z nich dokonce na chvíli upadl do bezvědomí. Agresory se podařilo vypátrat a strážníci je předali republikové policii.

Členové skupiny povalili jednoho z mužů na zem, kde ho ještě několikrát udeřili a nakonec z místa odešli. Napadený muž na chvíli ztratil vědomí a v přítomnosti hlídky si stěžoval na bolest hlavy a rozostřené vidění. Na místo proto byla povolána záchranná služba. Strážníci oslovili i svědky, kteří popsali vzhled mladíků, pracovníci dohledového centra poté našli podezřelou trojici v Nádražní ulici. Tam je krátce na to dopadly hlídky městské policie. Čtvrtý člen party se nacházel v Benešově ulici, kam strážníky nasměrovali jejich kolegové s kamerami. Ten však nereagoval na výzvy strážníka, aby zastavil, a snažil se z místa odejít. Muž zákona proto musel použít donucovací prostředky a spoutat ho. Mladík poté přiznal, že společně se svými známými skutečně dvojici mužů napadli, všechny aktéry si převzala republiková policie, která se případem bude nadále zabývat.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.