Policie pátrá po šestnáctileté mamince a jejím dítěti. Neviděli jste je někde?

foto: Policie ČR

HRADECKO – Dívka se vydala minulý pátek se svým 9měsíčním synem na návštěvu ke své kamarádce do Třebechovic pod Orebem, u ní měla strávit příjemný přátelský víkend. Ke kamarádce však nedojela a zpět k rodičům se v neděli nevrátila.

Důvod zmizení se nabízí sám, neboť mladá maminka má soudně nařízenou výchovnou péči. „Z výchovného ústavu pro matky s dětmi přijela minulé pondělí k rodičům na návštěvu a do včerejších večerních hodin se měla do ústavu vrátit,“ říká policejní tisková mluvčí Iva Kormošová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policisté se obracejí na veřejnost s prosbou o pomoc. Pokud byste měli jakoukoliv informaci, která by mohla pomoci najít pohřešovanou dívku a miminko, zavolejte na tísňovou linku 158, nebo se dostavte na jakoukoliv policejní služebnu.

JANA IZÁKOVÁ je hubené postavy a měří 165 cm. Má hnědé dlouhé rovné vlasy a hnědé oči.  Při odchodu z domova měla na sobě černou bundu, černé kalhoty a bílé boty.

Devítiměsíční ALEX IZÁK seděl v šedém sportovním kočárku, na sobě měl červenou bundu s kožíškem na kapuci.