Řidiči, pozor na novou jednosměrnou ulici

Foto ilustrační

TRUTNOV – Občané si stěžovali, že silnice je nepřehledná a není bezpečná. Jejich připomínky byly vyslyšeny a brzo se situace ohledně dopravy změní, silnice totiž povede pouze jedním směrem. Pro řidiče je nachystáno do budoucna ale ještě jedno překvapení.

Město se rozhodlo, že upraví Kryblickou ulici co se týče dopravy. Vychází i z připomínek veřejnosti ohledně zvýšení bezpečnosti. Pracovalo se s návrhem, že by ulice vedla pouze jedním směrem a to od křižovatky s ulicí Jiřího Wolkera po křižovatku s ulicí U Nemocnice. Nová dopravní úprava by měla platit už od pátka 23. dubna. Další novinkou by mělo být chystané parkoviště u nemocnice. „Důvodem je zvýšení bezpečnosti řidičů i chodců v městské části Kryblice. Zjednosměrněním navíc dojde ke zpřehlednění silničního provozu a legalizaci parkování podél jedné strany komunikace,“ dodává starosta Trutnova Ivan Adamec.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: Oficiální www města Trutnov