Kroměříž plánuje dětský den. Slavit se bude v záplavě bonbónů a tančit v bublinkách se šmouly

Ilustrační foto

KROMĚŘÍŽ – Přípravy na oblíbenou oslavu Dne dětí jsou v Kroměříži v plném proudu. V sobotu 29. května čeká rodiny spousta zábavy pod širým nebem na ploše místního letiště, kde si užijí soutěže, vystoupení, tvoření, jízdu na koni a mnoho dalších hrátek. Slavnost chystají pracovníci Domu kultury v Kroměříži, kteří věří, že to epidemiologická situace dovolí.

Pro děti se chystá parádní zábava, kterou na pódiu obstarají pohádkové postavičky v programu Šmoulí sen – Wikiho bláznivá show se šmouly. S nimi si budou moct zaskotačit, zazpívat, zasoutěžit, společně se vyfotit a na závěr si užít bublinkovou šmoulí minidiskotéku. Na pódiu se představí i tanečníci a zpěváci a celým dnem provede Marek Dvorník.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Doprovodnou část programu si vezmou na starost místní hokejisté, fotbalisté, lukostřelci, členové Agility Kroměříž a dobrovolní hasiči. Na malé účastníky čeká hravá tvorba v dílničkách s loutkáři a výtvarníky a spolek Inspirace Zlín je pozve do stánku s deskovými hrami. Děti se projedou na koních, dozví se něco o bezpečném pohybu na komunikacích i Kroměřížské dráze. To vše doplní nezbytné skákací atrakce, malování na obličej, ukázky letecké akrobacie a záplava bonbónů shazovaná s letadla.

Přijít můžete v sobotu 29. května mezi 10.00 a 16.00. Akce se uskuteční, pokud to umožní epidemiologická situace.