Naučte se uvolnit tělo i mysl aromaterapií

JIŽNÍ ČECHY – Už jste zkoušeli různé způsoby uvolnění napětí, ale nic nepomohlo? Přemýšleli jste o aromaterapii, ale nevíte, jak na to? Zúčastněte se online akce Úvod do bezpečného užívání aromaterapie, kde se naučíte rozpoznávat oleje a zvládat jejich dávkování tak, aby se vám do života vrátila pohoda a radost.

Aromaterapie, neboli léčení vůněmi, je přírodní terapeutická metoda, která cílevědomě využívá léčebných účinků vonných éterických olejů, rostlinných olejů a hydrolátů pro udržení, nebo zlepšení fyzické a psychické pohody člověka. Je vhodná pro všechny, ale má pravidla, která je důležité dodržovat. V kurzu se seznámíte s éterickými i rostlinnými oleji, zjistíte, co jsou hydroláty a jak se jednotlivé druhy vyrábějí. Naučíte se také rozeznat ty kvalitní i jaké dávkování použít, aby aromaterapie fungovala.

Neváhejte využít sílu rostlin pro posílení a rovnováhu organismu!  Na kurz Úvod do bezpečného užívání aromaterapie, který proběhne online 26. dubna od 18. hodin, se přihlaste přes stránky projektu Pečuj doma.