Policie pátrá! Hledá řidiče vozidla Peugeot, který na Mělnicku ujel od nehody

Foto: Policie ČR

 MĚLNÍK – Dne 16. dubna 2021 kolem 8. hodiny ranní se na křižovatce se v katastru obce Kozomín střetla vozidla VW a Škoda. Mělničtí dopravní policisté v souvislosti s dopravní nehodou nyní žádají veřejnost o pomoc. Pátrají po dalším účastníkovi nehody, řidiči osobního vozidla Peugeot světle modré barvy, menšího typu, pravděpodobně typ 206.

Nehoda se odehrála na trojramenné křižovatce silnice II. třídy č. 608 a III. třídy č. 0081. Na křižovatce se srazila vozidla VW a Škoda. Další z účastníků nehody byl řidič osobního automobilu Peugeot,  nejprve opodál místa zastavil, ale pak hned odjel. Při nehodě došlo ke zranění jednoho z cestujících. Škoda na majetku se vyšplhala na téměř 60 000,- Kč.

Policisté žádají svědky nehody, případně každého, kdo by měl k nehodě informace, aby se jim přihlásil na jejich telefonním čísle 974 876 259. Volat je možné také na linku 158. Vyšetřující by uvítali zejména záznamy z palubních kamer projíždějících vozidel kolem 8. hodiny v katastru obce Kozomín, které by zaznamenali světle modrý Peugeot, pravděpodobně typ 206.