Policie pátrá po neznámé řidičce. Srazila v Bystrci dívku a odjela

Místo nehody. Foto: Policie JMK

BRNO – Policisté z brněnského dopravního inspektorátu pátrají po totožnosti řidičky, která v pondělí 12. dubna v Brně-Bystrci ve 14:10 hodin na přechodu pro chodce srazila dvanáctiletou dívku. Po ubezpečení dívky, že jí nic není, odjela.

Nehoda se stala u zastávky MHD Ruda na Vejrostova ulici. Po nehodě řidička zastavila a zajímala se o zdravotní stav dívky. Ta ale popřela jakékoliv zranění. Řidička na sebe nezanechala kontakt a z místa odjela tmavým vozem nezjištěného typu. Dívka doma uvedla, že špatně došlápla. Až později se přiznala, že ji srazilo auto. Důkladné lékařské vyšetření prokázalo, že má zlomeninu nohy. V pondělí rodiče oznámili dopravní nehodu na linku tísňového volání. „Žádáme řidičku, aby se přihlásila brněnským dopravním policistům na telefon 974628311, případně na linku 158. Výzva platí i pro svědky, kteří incident viděli, nebo mají situaci zaznamenanou na palubní kameře vozidla. Děkujeme za spolupráci,“ uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.