Pátrání po pohřešované ženě bylo ukončeno

ilustrační foto

BŘECLAV – Od pondělního rána pohřešovala rodina svou jedenačtyřicetiletou příbuznou, která se během pondělí již nevrátila domů.

Naposledy byla spatřena v pondělí 19. dubna 2021 kolem 5:45 hodin v Břeclavi na ulici Na Valtické poblíž domu číslo 21. Pohřešovaná cizinka je menší postavy výšky 165 až 168 cm a má hnědé vlasy. Oblečená byla do světle zelené zimní péřové bundy pod kolena a černých koženkových legín. Na hlavě měla černou pletenou čepici a na zádech malý černý batůžek. Na nohou měla modré kožené kotníkové boty. Břeclavští policisté po ženě vyhlásili pátrání, neboť by mohla být vzhledem ke svému zdravotnímu stavu ohrožena na životě. „Žádáme o pomoc při pátrání širokou veřejnost. Jestliže víte, kde by se mohla pohřešovaná cizinka zdržovat, volejte neprodleně tísňovou linku 158. Na videu se nachází případní svědci. Ti se v inkriminovanou dobu nacházeli v místě, kde byla pohřešovaná naposledy spatřena. Jejich svědectví by pak mohlo významným způsobem přispět k vyhledání osoby,“ uvedl policejní mluvčí Petr Vala. Je-li odkaz neaktivní, bylo již pátrání odvoláno.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.