Aktualizace: Po čelním střetu osobáku s náklaďákem zahynula mladá žena. Dnes bohužel v nemocnici zemřela i její 6letá dcera

foto: Policie ČR

HRADECKO – Toto úterý došlo k tragické nehodě na silnici I. třídy u Chlumce nad Cidlinou mezi obcemi Nové Město a Kratonohy. Čtyřiatřicetiletá žena na místě podlehla zraněním, těžce zraněné dítě dostalo na místě nehody transfuzi na bylo převezeno do královéhradeckého traumacentra.

O nehodě jsme vás informovali v článku: Osobák se čelně střetl s náklaďákem. Za volantem zahynula mladá žena, její malé dítě je v kómatu. „Řidička osobního vozidla značky Ford Focus, z dosud neznámých příčin přejela do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím nákladním autem značky Mercedes-Benz Atego,“ říká policejní tisková mluvčí Iva Kormošová. Přes veškerou snahu lékařů, dnes v ranních hodinách, bohužel 6letá dcera řidičky na následky zranění zemřela.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Při bouračce zahynul také malý pes, který s maminkou a dcerou cestoval v osobním autě. Řidič náklaďáku byl s lehkým zraněním ošetřen v nemocnici.