Video: Strážníci dvakrát za noc lapili stejného muže, který jezdil po městě v autě s proraženými pneumatikami

foto: Městská policie Hradec Králové

HRADEC KRÁLOVÉ – Při své noční práci si hlídka městské policie všimla na Moravském předměstí odstaveného vozidla Škoda Octavia, které však nebylo označeno jako překážka a komplikovalo jízdu dalším řidičům.

Jak nyní potvrdila mluvčí městské policie Eva Kněžourová, k události došlo uplynulou neděli, krátce před desátou hodinou večer.  Strážníci zkontrolovali šoféra, který byl značně opilý a ani nedokázal vysvětlit, jak k proražení pneumatik došlo, jen odvětil „to se stává“. Tak nezbývalo nic jiného než přivolat na místo hlídku policistů. Ta s mužem situaci dále řešila a zakázala mu řídit.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„O pár hodin později, po třetí hodině ranní, strážníci jeli místo zkontrolovat. Zjistili, že se s tímto původně odstaveným vozidlem někdo pohybuje po komunikaci bez zapnutých světel,“ říká mluvčí. Řidič byl vyzván k zastavení a velice rychle bylo strážníkům jasné, že se jedná o stejného muže, kterého řešili před několika hodinami. Na místo opět dorazili policisté, kteří si muže opět převzali k dořešení.