Autentické záběry z třídící linky i informace o pastvinách a vřesovištích – to je Den Země ve Znojmě

Ilustrační fotografie, zdroj: Pixabay

Den Země – svátek, který je netřeba představovat. Jedná se o největší organizovanou aktivitu, kterou veřejnost pro zdravější životní prostředí pořádá.
Každoročně Den Země slaví také Znojmo. Avšak letos se akce z důvodu aktuální epidemiologické situace přesunou do online prostředí formou videí.

Zajímají vás autentické záběry z třídící linky odpadu? Rádi si poslechnete zajímavé informace o samotném třídění? Nejen o tomto tématu bude ve videu vyprávět ředitel společnosti FCC Znojmo, s.r.o. – společnosti, která má ve Znojmě na starosti svoz rozličného odpadu.

Zajímají-li vás více informace o samotné přírodě, lese, pastvinách, či vřesovištích, přijdete si také na své. Navštívíte totiž, i když jen vizuálně, Národní park Podyjí. Se svými postřehy vystoupí i pracovníci tohoto Národního parku, vyprávění to bude jistě velmi zajímavé.

Nenechte si tento program ujít! Videa naleznete od 23. dubna 2021 na oficiálním YouTube kanále města Znojma, událost Den Země 2021 můžete sledovat také na Facebooku města Znojma.