OBRAZEM: Řidič kamionu zabloudil na Jesenicku na cyklostezku

JESENICKO – Ne nadarmo se říká, že řidič tvrdý chleba má! Lehce se může dostat do nepříjemné šlamastiky. Své o tom ví řidič kamionu, který při cestě na místo určení zabloudil na Jesenicku na cyklostezku.

60letý řidič kamionu při cestě do jedné z firem v Mikulovicích na Jesenicku nemohl najít cestu a zabloudil až na cyklostezku. Protože se neměl kde otočit, rozhodl se pokračovat dál po cyklostezce. V jednom místě se chtěl se soupravou otočit, ale při couvání porazil dopravní značku. Plánovaný manévr se nevydařil, a tak se rozhodl z cyklostezky raději vycouvat. Bohužel při tom zapadl a vyprošťovat ho musel traktor. Po složitých manévrech se řidiči nakonec podařilo najít místo, kde se mohl s návěsem otočit. „Způsobenou škodu na dopravním značení a výmolech v nezpevněné krajnici policisté předběžně vyčíslili na 25 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .