Pes jí pochcal dům, chlap plivnul do tváře a prý je „stará bába“

Je to ten největší viník? foto: ilustrační

PROSTĚJOV – Téměř neuvěřitelný příběh provázel jedno zdánlivě obyčejné venčení psa v Prostějově. Žena, muž a jeho pes zde dali námět na mimořádně zdařilou „komedii“.

Večerní venčení psa se proměnilo v malé drama a způsobilo majiteli zvířete nemalé problémy. Pes totiž neudržel močení na vhodnější chvíli a označkoval sklepní okno rodinného domu. Žena, jíž dům patřil, celou událost na vlastní oči viděla a pranic se jí to nelíbilo. Oslovila muže s tím, aby se to víckrát neopakovalo.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

To si ale patrně dovolila moc. Následnou reakci by totiž nikdo nečekal. „Majitel psa k ní přistoupil do těsné blízkosti, plivnul ji do tváře a urazil slovy „ty stará bábo“. Žena se bránila a agresora odstrčila rukama. Ten jí na oplátku nohou kopnul do levé ruky,“ popsal tiskový mluvčí strážníků.

Napadení se neobešlo bez fyzických následků. Atakovaná žena si stěžovala na oteklý palec, lékařské ošetření ale nepožadovala. Svým chováním je neurvalý útočník podezřelý z přestupku proti občanskému soužití. Strážníci vše zadokumentovali a celý případ byl oznámen správnímu orgánu k projednání.