Stavbaři se činili. Na pondělí dvě dobré zprávy a jedno varování pro řidiče ve středních Čechách!

Foto: ŘSD

STŘEDOČESKÝ KRAJ – Hned dvě pozitivní zprávy míří do světa středočeských oprav a omezení. Na silnici I/16 mezi Vysokou Libní a Mělnickým Vtelnem by měla být o víkendu dokončena oprava. Pokud přes víkend nenastanou zásadnější komplikace, v průběhu pondělí 26. 4. 2021 by se zde v předstihu mohlo jezdit po novém povrchu už bez jakéhokoliv omezení provozu.

Křižovatka Červené Vršky u Benešova

Dokončena by měla být rovněž poslední etapa výstavby nové okružní křižovatky Červené Vršky u Benešova na silnici I/3. V sobotu odpoledne zde proběhne kontrola a jednání se zhotovitelem, a pokud budou splněny všechny požadavky, přistoupí se k demontáži dopravního omezení. V neděli 25. 4. 2021 by tak již mohla být křižovatka jako celek uvedena do provozu. Z hlediska dopravy to znamená vrácení provozu z objízdných tras zpět na silnici I/3 nejpozději v neděli.

Foto: ŘSD

Pozor, v pondělí objížďka!

V pondělí 26. 4. bude od ranních hodin probíhat oprava povrchu na obchvatu Čáslavi na sil. I/38.  V úseku zhruba 200 m bude provoz řízen kyvadlově v 1JP. Počítejte zde se zdržením zejména ráno při cestě do zaměstnání, eventuálně zvolte alternativní objízdnou trasu.

Foto: ŘSD