Nehodu motorkářů na Břeclavsku jedna žena nepřežila

ilustrační foto: ZZS JMK

BŘECLAV – Na bývalém letišti mezi Popicemi a Strachotínem na Břeclavsku došlo v neděli k tragédii. Trojice motorkářů tam zřejmě navzájem závodila, až se motorky střetly. Výsledkem byli dva zranění, jedna motorkářka nepřežila. K nehodě přistál vrtulník.

Jedna mrtvá a dva zranění jsou důsledkem srážky tří motocyklů, ke které došlo v neděli po patnácté hodině odpoledne u Popic. „Na místě jsme ošetřovali tři pacienty. Mezi nimi byla i žena, která ale svým zraněním na místě podlehla. Zemřela po resuscitaci. Přes veškerou naši snahu podlehla vážným zraněním,“ uvedla mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová. „Jeden muž utrpěl mnohočetná těžká poranění. Toho jsme ošetřili a letecky přepravili k další péči na urgentní příjem Fakultní nemocnice v Brně. Druhý muž byl středně těžce zraněný. Po ošetření jsme ho převezli na urgentní příjem do břeclavské nemocnice,“ doplnila Bothová. Policie prověřuje, co nehodě předcházelo, a kdo ji zavinil.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line