Najděte si vlastní bydlení v Praze: Společnost Finep je lídrem trhu

Vlastní bydlení je pro nás základní životní potřebou a důležitou jistotou. Jak získat spolehlivého partnera pro bydlení a pořídit nemovitost bez starostí?

Chcete bydlet ve vlastním? Vyplatí se to

Češi stále ještě hodnotí bydlení v nájmu především jako provizorium a touží bydlet pokud možno „ve vlastním“.

Vlastní nemovitost je vnímána jako investice a zároveň též určitá trvalá hodnota přinášející do budoucna jistotu. Bydlení v koupené nemovitosti je výhodné především pro zájemce, kteří uvažují v delším časovém horizontu, tedy nejméně 2 let, a to z pohledu budování majetku.

Při stávajícím vývoji cen lze navíc tvrdit, že zejména ve větších městech měsíční splátka nájemného již převyšuje splátku hypotéky. Právě ta je nyní nejčastějším zdrojem financování soukromých nemovitostí. Pořízení vlastního bytu nebo domu se tak vyplatí i z finančního hlediska.

Před každým zájemcem o bydlení stojí především zodpovědný výběr lokality. Jednou z nejatraktivnějších lokací pro budoucí majitele nemovitosti je bezesporu Praha. Hlavní město přináší veškeré nezbytné zázemí v podobě vzdělání, pracovních příležitostí i občanské vybavenosti. Nové byty v Praze tak lákají stále více lidí.

Spolehněte se na lídra trhu

Jedním z lídrů současného trhu s nabídkou nemovitostí je společnost Finep. Ta aktuálně nabízí celkem 324 nových bytů v 7 projektech. Bydlení v Praze se tím stává dostupné širokému spektru zájemců. Ve svém portfoliu má tento developer rovněž komerční prostory.

Spolehnout se při řešení vlastního bydlení na značku Finep přináší budoucím majitelům nemovitostí řadu výhod.

Jedná se například o vzorové byty, v nichž si můžete naživo prohlédnout konkrétní řešení daného bydlení. Stejně tak získává každý klient možnost vlastního návrhu interiéru. Finep dále zajišťuje kompletní realitní servis v podobě prodeje či pronájmu stávající nemovitosti a finančního poradenství, v jehož rámci zástupci společnosti navrhují optimální způsob financování nové nemovitosti.

Klienti společnosti Finep mohou dále využít možnost prodloužené záruky na všechny projekty. Ta je nabízena v délce 3 let.