Policie pátrá po osobním voze Golf. Zmizel z parkoviště

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Tomáš Branda)

TÁBOR – Policie vyhlašuje pátrání po osobním automobilu značky VW Golf III, fialové barvy. Vozidlo zmizelo z parkoviště před jedním z táborských domů. Policisté žádají o jakékoli informace, které souvisí s tímto případem.

O případu informoval policejní mluvčí Miroslav Doubek. „Vůz byl dle oznámení odcizen v době od jedenácté hodiny dopolední do půl druhé hodiny odpolední soboty dne dvacátého čtvrtého dubna z parkoviště před domem číslo dva pět dva devět v ulici Angela Kančeva v Táboře,“ upřesnil Doubek. Případ šetří policisté táborského obvodního oddělení.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Žádáme tímto každého, kdo by mohl k objasnění uvedeného skutku poskytnout jakoukoliv důvodnou informaci, a to jak z místa činu, k výskytu či pohybu uvedeného vozu, stejně jako k podezřelé nabídce jeho prodeje, aby tyto poznatky sdělil policistům na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře či telefonní lince 974 238 700,“ dodal policejní mluvčí.