Řidič na místě podlehl svým zraněním při vážné nehodě na Jesenicku

JESENICKO – Na svou poslední jízdu vyrazil v neděli pozdě večer mladý řidič na Jesenicku. Při projíždění mírné zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy a havaroval. Přes veškerou snahu projíždějícího řidiče a záchranářů mu již bohužel nebylo pomoci.

„V neděli 25. dubna 2021 hodinu před půlnocí jsme na lince tísňového volání přijali oznámení o vážné havárii řidiče osobního vozidla, ke které došlo v katastru obce Velké Kunětice, na silnici č. II/455 mezi obcemi Strachovičky a Velké Kunětice,“ informovala policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Podle prvotních informací tam 31letý řidič při projíždění mírné pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména svým schopnostem, vlastnostem auta a stavu komunikace. S autem vyjel vlevo mimo silnici, narazil do svodidla, auto se přetočilo a narazilo do odvodňovacího betonového propustku. Po havárii zůstal řidič v autě zaklíněný. Ani přes veškerou snahu dalšího z projíždějících řidičů, policistů, hasičů a záchranářů, se již řidiči nepodařilo pomoci. Svým zraněním na místě podlehl. Policie nehodu dále šetří.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .