VIDEO: Šatny fotbalistů vybílil neznámý zloděj. Možná poznáte důležitého svědka

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Na fotbalovém stadionu v Praze 10 řádil neznámý zloděj. Z šaten hostů si odnesl věci za stovky tisíc korun. Policisté po zloději pátrají a hledají důležitého svědka. Pokud ho poznáváte, kontaktujte prosím linku 158.

Pražští policisté se od středy jednadvacátého dubna zabývají případem vloupání do šaten jednoho z fotbalových klubů,“ informovala policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Ke krádeži došlo v ulici Vršovická v Praze 10 a napadena byla šatna hostů. Dosud neznámý pachatel zde odcizil šperky a hotovost v celkové hodnotě několika set tisíc korun.

Policisté během vyšetřování tohoto případu zajistili kamerové záznamy, na kterých je zachycen neznámý muž. Tohoto muže policisté vnímají jako důležitého svědka, který by mohl pomoci s objasněním případu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Pokud muže na záznamu poznáváte nebo víte, kde by se mohl zdržovat, kontaktujte prosím policii prostřednictvím tísňové linky 158. Případ je prošetřován pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. Pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na pět let. Kamerové záznamy naleznete na tomto odkazu.