Co čeká od zítřka řidiče na Mladoboleslavsku? Nejbližší uzavírky a překážky!

Ilustrační foto: archiv

MLADÁ BOLESLAV – Upozorňujeme na plánovaná dopravní omezení na pozemních komunikacích, plánované uzavírky silnic či jiná omezení, s nimiž by řidiči měli při svých cestách počítat.

Vodárenskou ulici v Čejeticích uzavře rekonstrukce

Stavební práce ve Vodárenské ulici v Čejeticích proběhne ve dvou etapách, které si vyžádají úplnou uzavírku provozu v části ulice. První začne 28. dubna a potrvá do 6. května, uzavírka se týká části Vodárenské ulice od Koněvovy po Choboteckou (včetně křižovatky). Druhá etapa začne rovněž 28. dubna, ale potrvá až do 9. května a uzavřena v té době bude křižovatka ulic Vodárenská, Jabloňová a Nezvalova.

Na třídě Václava Klementa pokračuje dopravní omezení

Rekonstrukce plynovodu na třídě Václava Klementa postupuje do další fáze. S tím související práce si opět vyžádají dopravní omezení. Po dobu rekonstrukce plynovodu musí chodci i řidiči počítat s úplnou uzavírku chodníku na TVK od ulice Boženy Němcové podél Klaudiánovy nemocnice až ke křižovatce s Laurinovou ulicí a s částečnou uzavírkou a omezením provozu v tomto úseku třídy Václava Klementa. Dopravní omezení budou platit od 1. května do 25. června.

Výjezd na Mělník a Nymburk bude týden uzavřen

V Bezděčíně bude týdenní uzavírka výjezdu na silnici I/16. V rámci první etapy prací na opravách povrchu na silnicích I/16, I/38 a nájezdové větve na dálnici D10 bude ve dnech 3. až 10. května úplná uzavíra v Bezděčíně před křižovatkou se silnicí I/16, výjezd směr Nymburk, Mělník.