Jedinečný projekt bydlení u parku Na Vackově: Dostupné moderní byty v Praze

Současná doba klade vysoké nároky na standardy bydlení. Nové byty se rodí především v Praze, která nabízí řadu příležitostí pro život moderního člověka.

Pražský Žižkov: čtvrť s dlouhou historií

Jedním z konceptů splňující vysoké nároky na kvalitu bydlení je i projekt rezidenčního bydlení s názvem Byty u parku Na Vackově od společnosti Metrostav Development.

Tyto nové byty Praha 3 se nacházejí na Žižkově. Pražská čtvrť dříve patřila mezi osobité části české metropole a obývaly ji svérázné žižkovské figurky. Proměnila se však v moderní lokalitu, které se přezdívá pražský Montmartre.

Dnes nabízí veškerou občanskou vybavenost a současně zde vznikají i nové byty Žižkov. Projekt Byty u parku Na Vackově tvoří jedenáct bytových domů s celkovým počtem 272 bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk a dva ateliéry

Bydlení Na Vackově plně vyhovuje současným standardům na nové byty Praha a nabízí nemovitosti budované s požadavkem na maximální komfort. Při realizaci těchto nemovitosti byl kladen důraz na výběr kvalitních materiálů i precizní řemeslné zpracování.

Bydlete moderně v Praze

Současně je jednotlivým bytům vlastní promyšlený koncept. Za jeho návrhem stojí renomované pražské architektonické studio Architecture Interior Project.

Atraktivní prosvětlené byty tak nabídnou dostupné startovací byty o výměře 30 m² i velkoryse pojaté bydlení o celkové ploše až 140 m² vhodné pro náročnou klientelu. K bytům přísluší garážová stání a sklepní kóje.

Tyto novostavby Praha proto přinášejí jedinečný typ moderního bydlení s možností využít všech výhod velkoměsta a současně zůstat v blízkosti přírody. Blízký park Židovské pece je dokonce druhý největší na Praze 3.

Tato etapa výstavby v lokalitě Žižkov volně navázala na již realizované projekty. Developerské projekty Praha tedy představují způsob, jak nabídnout široce dostupné bydlení.