Opilá žena obtěžovala cestující i strážníky, ti ji museli spoutat

Ilustrační foto

BRNO – Pasažérka autobusu obtěžovala v nedělní den ostatní cestující a podle všeho byla opilá. Když si na ni počkali strážníci, začala je vulgárně urážet a pokusila se je i napadnout. Žena byla převezena k vystřízlivění na záchytnou stanici.

Řidič autobusu linky 52 se musel v neděli obrátit na linku městské policie, jelikož s sebou vezl cestující, která obtěžovala ostatní a byla pod vlivem alkoholu. Nahlásil proto její popis i směr, kterým linka jela. Na Mendlově náměstí si na ni počkali strážníci a vyzvali ji k vystoupení. Dotyčná cestovala bez roušky a z autobusu se doslova vypotácela. Dechová zkouška prokázala hodnotu 2,74 promile. Žena začala být agresivní, hlídku sprostě urážela, tahala ji za oblečení a snažila se utéct. „Poté se rozmáchla po jednom ze strážníků, což vyústilo v to, že ji musel spoutat. Za asistence hlídky proto putovala na záchytku,“ dodává tisková mluvčí Markéta Skřivánková. Případ dořeší správní orgán.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.