Oslavenkyně dostala od města kondolenci, vzala to s humorem

KONICE – Pohřbili ji zaživa, bude žít navěky. Žádný kanadský žertík, ale omyl, za kterým stojí obyčejná nepozornost. Tak lze v krátkosti popsat situaci, která se stala v Křemenci. Oslavenkyně, těšící se plnému zdraví, získala od Města smuteční kondolenci k vlastnímu úmrtí. Starosta města se již za trapnou situaci omluvil.

Žena slavila 75. narozeniny. Od města Konice, k němuž Křemenec územně patří, dostala dárkový koš a netradiční přání. „To jediné důležité v životě jsou stopy lásky, které za sebou necháváme, když odcházíme: S bolestí v srdci vzpomínáme,“ píše se v kondolenci. Černá můra všech matričních úřadů se zde splnila do puntíku.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Myslel jsem, že se nám nikdy nic takového stát nemůže. Všichni jsme ale jen lidi a paní matrikářka se jednoduše přechytla. Velmi nás vzniklá situace mrzí a ihned jsme se šli paní omluvit,“ reagoval s lítostí v hlase starosta města Michal Obrusník: „Hrozná chyba! Trapas, který je o to větší, že se paní matrikářka s oslavenkyní zná osobně. Chci vás ujistit, že jsem se dnes byl, spolu s paní matrikářkou, osobně paní oslavenkyni omluvit.“

Nevšední přání již putuje na internetu v sekci vtípků a kanadských žertíků. Během jednoho dne jej viděly a komentovaly tisíce lidí.

Omluva byla přijata. Všichni se faux pas nakonec zasmáli