Stačí jen kliknout! Pusťte si kulturní akci Plzeňáci Plzeňákům ze záznamu

PLZEŇ – Pokud patříte mezi ty, kteří bohužel propásli online přenos z vydařené akce Plzeňáci Plzeňákům a přišli tak o vystoupení svých oblíbených umělců, nic není ještě ztraceno.

Záznam můžete zhlédnout po dobu následujících tří měsíců na YouTube kanále Městského obvodu Plzeň 3. Během tohoto období je také možné přispět na transparentní účet Diecézní charita Plzeň. Hlavním motivem celé akce bylo poděkovat všem v první linii, přinést zábavu prostřednictvím vystoupení plzeňských kapel, umělců a herců a v neposlední řadě pomoci lidem v nouzi. Celý online přenos byl pro všechny zdarma a začal v neděli 25. dubna v 18:00 hodin, kdy měl svoji premiéru na FB Městského obvodu Plzeň 3, na webovém portálu plzen.cz a na Plzeň TV. Pod vedením pedagoga ateliéru Multimédií, Lukáše Kellnera, se na akci podíleli také studenti/absolventi z Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Foto: Irena Štěrbová (DJKT)