Cyklista havaroval v Jeseníku a vážně se zranil. Policie hledá svědky nehody

Místo nehody

JESENÍK – Policie žádá veřejnost o pomoc při objasnění nehody cyklisty, která se stala včera před desátou hodinou dopoledne v Jeseníku. Šedesátiletý cyklista se při nehodě vážně zranil a nakonec byl letecky transportován až do Fakultní nemocnice v Olomouci.

Včera před desátou hodinou dopoledne vyjeli policisté ze skupiny dopravních nehod na Priessnitzovu ulici v Jeseníku k havárii cyklisty. „Došlo k ní pravděpodobně v době mezi 9:35 – 9:40 hodin,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Podle prvotních informací se při nehodě vážně zranil 60letý muž, který jel na elektrokole z lázní ve směru k Lipovské ulici. Zraněnému cyklistovi pomohl a přivolal odbornou pomoc 15letý mladík, který procházel kolem. Záchranáři po prvotním ošetření přepravili cyklistu do jesenické nemocnice, odkud byl následně letecky transportován do Fakultní nemocnice Olomouc. Policie žádá případné svědky, aby ji co nejdříve kontaktovali na lince 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .