Jsou potvrzené kapely na Rock for People

Foto ilustrační

HRADEC KRÁLOVÉ – Populární a beznadějně vyprodaný festival má pro letošek smůlu, už ale láká nadšence na známá hudební jména, která ozdobí pódium v příštím roce. Jedna z kapel dokonce pětkrát získala prestižní ocenění Grammy. Lístky by měly být v prodeji do konce tohoto roku.

Populární hudební akce, jak ji fanoušci po léta znají, se letos z důvodu pandemie sice konat nebude, organizátoři už ale oznámili přesné datum konání v příštím roce včetně jmen několika potvrzených kapel. Festival proběhne ve dnech 16. – 18. června 2022, vstupenky budou v prodeji na podzim. Svou účast zatím potvrdily tři světové hudební skupiny. „Green Day, Fall Out Boy a Weezer oznámili před dvěma lety rozsáhlé turné Hella Mega Tour. To spojení se nám velmi zalíbilo a povedl se doslova majstrštyk, když jsme kapely zabookovali zvlášť, a získali tak všechny tři projekty jako jediný festival mimo stadionovou šňůru Hella Mega,“ říká ředitel festivalu Michal Thomes.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.