Krade se už úplně vše, i stromy na zahradě

ilustrační

Přerov – Kuriózní případ řeší přerovská kriminálka. Od včerejška se zabývá krádeží vzrostlých stromů, které neznámý pachatel pořezal v zahradě vlastníka. Vzniklá škoda byla vyčíslena na třicet tisíc korun.

Možná mu byla zima nebo chtěl dřevo prodat na kšeft. Ať už tak nebo tak, doposud neznámý pachatel pokácel na volně přístupné zahradě v Žeravicích několik vzrostlých stromů. „Masakr motorovou pilou“ se měl odehrát v časovém horizontu tří měsíců.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Na volně přístupnou zahradu v katastru obce Přerov – Žeravice přijel včera jeden z poškozených a zjistil, že v době mezi lednem a dnem oznámení někdo, bez souhlasu vlastníků, pokácel několik vzrostlých listnatých stromů druhu habr, jasan a dub a odcizil je. Škoda na poškození a odcizení byla předběžně vyčíslena na 30 000 Kč. Případ evidujeme a šetříme pro trestné činy krádež a poškození cizí věci,“ uvedla tisková mluvčí Miluše Zajícová.