Zloděj se vloupal do tří garáží na ulici v Kroměříži

Ilustrační foto

KROMĚŘÍŽ – Cílem neznámého zloděje se staly řadové garáže na ulici Moravská v Kroměříži. Přinejmenším do dvou z nich se dostal o uplynulém víkendu. Pachatele teď hledá policie.

Zloděj si vyhlédl dvě garáže, které stály proti sobě. Vnikl do nich po překonání zámku na vratech. „Z první si odnesl pracovní nářadí, zvedák na auto a nealkoholické i alkoholické nápoje. Z druhé pak vzal rovněž pracovní nářadí a přímotop. Do třetí garáže, která se nachází v bezprostřední blízkosti prvních dvou, vnikl během uplynulých deseti dní. Majitel vloupání zjistil včera odpoledne. Tuto garáž pachatel pouze prohledal, ale nic z ní neodcizil,“ popsala policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Majitelům tím vznikla škoda za 23 tisíc korun. Krádežemi se nyní zabývají kroměřížští policisté. „Po odcizených věcech i pachateli nyní pátráme. V případě dopadení mu hrozí až dva roky vězení,“ dodala Simona Kyšnerová.