Sháníte pingpongový stůl? Můžete ho koupit v městské aukci

Ilustrační foto: T. Branda.

KOPŘIVNICE – Zaměstnanci magistrátu opět spustí aukci. Mezi draženými věcmi bude například pingpongový stůl, automobily anebo vrtačka. Jak a kdy se aukce účastnit?

Aukce se v Kopřivnici koná dvakrát do roka. Současné aukce se můžete účastnit až do 12. května, aukce probíhá on-line.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Většina věcí, které se v Kopřivnici najdou, skončí u nás na úřadě. Buď je přinesou poctiví nálezci, provozovatelé obchodů nebo městská policie. My je zaevidujeme a prostřednictvím webu informujeme o tom, že jsou zde připraveny k vyzvednutí. Pokud se nenajde majitel, připadá předmět marným uplynutím zákonné lhůty do vlastnictví města. Předměty, které lze využít, zařadí město do evidence majetku, nevyužitelné rozprodá v aukcích a nefunkční projdou likvidací,“ upřesnila Helena Třeštíková z odboru financí.

Mezi nejzajímavější exponáty aukce patří automobile Renault Traffic z roku 2003, rotoped, anebo kancelářské židle. Aukce se můžete účastnit na webových stránkách zde.